NFF-cupen 2015

Dam

GRATTIS STUVSTA IF!              
                   
Grupp A   Grupp B   Grupp C          
Hanvikens SK Röd Hanvikens SK Vit   Skogås-Trångsunds FF          
Vasalunds IF 1 Vasalunds IF 2   Mälarhöjdens IK          
Nackdala AIS Nackdala AIS DJR   Sätra SK DJR          
Ingarö IF   Stuvsta IF   Vallentuna BK DFF          
        Älta IF          
                   
    Matchtid 17 min (ack.regelbrott=3)          
Match 1 C 09.00-09.17 A-Hallen Älta IF - Sätra SK DJR 0 - 0  
Match 2 C 09.00-09.17 B-Hallen Vallentuna BK DFF - Mälarhöjdens IK 9 - 0  
Match 3 B 09.20-09.37 A-Hallen Stuvsta IF - Vasalunds IF 2 3 - 0  
Match 4 A 09.40-09.57 A-Hallen Ingarö IF - Vasalunds IF 1 0 - 0  
Match 5 C 10.00-10.17 A-Hallen Mälarhöjdens IK - Älta IF   0 - 2  
Match 6 C 10.00-10.17 B-Hallen Sätra SK DJR - Skogås-Trångsunds FF 2 - 1  
Match 7 B 10.20-10.37 A-Hallen Nackdala AIS DJR - Hanvikens SK Vit 1 - 3  
Match 8 A 10.40-10.57 A-Hallen Nackdala AIS - Hanvikens SK Röd 0 - 0  
Match 9 C 11.00-11.17 A-Hallen Skogås-Trångsunds FF - Vallentuna BK DFF 1 - 2  
Match 10 C 11.00-11,17 B-Hallen Mälarhöjdens IK - Sätra SK DJR 1 - 5  
Match 11 B 11.30-11.47 A-Hallen Hanvikens SK Vit - Stuvsta IF   1 - 6  
Match 12 A 11.50-12.07 A-Hallen Hanvikens SK Röd - Ingarö IF   0 - 7  
Match 13 B 12.10-12.27 A-Hallen Vasalunds IF 2 - Nackdala AIS DJR 2 - 0  
Match 14 C 12.10-12.27 B-Hallen Vallentuna BK DFF - Älta IF   5 - 1  
Match 15 A 12.30-12.47 A-Hallen Vasalunds IF 1 - Nackdala AIS 1 - 2  
Match 16 C 12.50-13.07 A-Hallen Skogås-Trångsunds FF - Mälarhöjdens IK 1 - 0  
Match 17 B 12.50-13.07 B-Hallen Hanvikens SK Vit - Vasalunds IF 2 2 - 1  
Match 18 A 13.10-13.27 B-Hallen Nackdala AIS - Ingarö IF   0 - 2  
Match 19 C 13.30-13.47 A-Hallen Sätra SK DJR - Vallentuna DFF 1 - 3  
Match 20 B 13.30-13.47 B-Hallen Nackdala AIS DJR - Stuvsta IF   1 - 7  
Match 21 C 13.50-14.07 A-Hallen Älta IF - Skogås-Trångsunds FF 0 - 2  
Match 22 A 13.50-14.07 B-Hallen Hanvikens SK Röd - Vasalunds IF 1 2 - 1  
                   
SLUTSPEL                
Slutspel   Tid Plan            
Semifinal 1   14:30-14.47 A-Hallen Stuvsta IF - Sätra SK DJR 2 - 0  
Semifinal 2   14:55-15.12 A-Hallen Vallentuna BK DFF - Ingarö IF   3 - 4 str
Final   15:45-16.02 A-Hallen Stuvsta IF - Ingarö IF   2 - 0  

F97-99

GRATTIS BOO FF!                      
F97-99                        
                         
Grupp A   Grupp B     Grupp C   Grupp D          
Ingarö IF   Vasalunds IF     Älvsjö AIK 1   Älvsjö AIK 2          
Nackdala AIS   Älvsjö AIK 3     FC Djursholm 1   FC Djursholm 2          
Älta IF   Vallentuna BK Dam 1   Huddinge IF Gul   Huddinge IF Svart          
Sätra SK   Boo FF     Järla IF 1   Järla IF 2          
Enskede IK Svart Hammarby IF DFF F99U   Enskede IK Vit   Vallentuna BK Dam 2          
                         
Match 1 A 08.00 - 08.15 A-Hallen   Ingarö IF - Nackdala AIS 0 - 1    
Match 2 A 08.00 - 08.15 B-Hallen   Sätra SK - Enskede IK Svart 0 - 4    
Match 3 B 08.20 - 08.35 A-Hallen   Vasalunds IF - Älvsjö AIK 3 0 - 0    
Match 4 B 08.20 - 08.35 B-Hallen   Boo FF - Hammarby IF DFF F99U 3 - 1    
Match 5 C 08.40 - 08.55 A-Hallen   Älvsjö AIK 1 - FC Djursholm 1 1 - 0    
Match 6 C 08.40 - 08.55 B-Hallen   Järla IF 1 - Enskede IK Vit 0 - 0    
Match 7 D 09.00 - 09.15 A-Hallen   Älvsjö AIK 2 - FC Djursholm 2 3 - 0    
Match 8 D 09.00 - 09.15 B-Hallen   Järla IF 2 - Vallentuna BK Dam 2 2 - 0    
Match 9 A 09.20 - 09.35 A-Hallen   Älta IF - Sätra SK 5 - 0    
Match 10 A 09.20 - 09.35 B-Hallen   Enskede IK Svart - Ingarö IF 5 - 0    
Match 11 B 09.40 - 09.55 A-Hallen   Vallentuna BK Dam 1 - Boo FF 0 - 4    
Match 12 B 09.40 - 09.55 B-Hallen   Hammarby IF DFF F99U - Vasalunds IF 1 - 3    
Match 13 C 10.00 - 10.15 A-Hallen   Huddinge IF Gul - Järla IF 1 3 - 0    
Match 14 C 10.00 - 10.15 B-Hallen   Enskede IK Vit - Älvsjö AIK 1 1 - 1    
Match 15 D 10.20 - 10.35 A-Hallen   Huddinge IF Svart - Järla IF 2 0 - 1    
Match 16 D 10.20 - 10.35 B-Hallen   Vallentuna BK Dam 2 - Älvsjö AIK 2 0 - 6    
Match 17 A 10.40 - 10.55 A-Hallen   Ingarö IF - Sätra SK 0 - 1    
Match 18 A 10.40 - 10.55 B-Hallen   Nackdala AIS - Älta IF 0 - 3    
Match 19 B 11.00 - 11.15 A-Hallen   Vasalunds IF - Boo FF 1 - 4    
Match 20 B 11.00 - 11.15 B-Hallen   Älvsjö AIK 3 - Vallentuna BK Dam 1 1 - 2    
Match 21 C 11.30 - 11.45 A-Hallen   Älvsjö AIK 1 - Järla IF 1 1 - 0    
Match 22 C 11.30 - 11.45 B-Hallen   FC Djursholm 1 - Huddinge IF Gul 1 - 2    
Match 23 D 11.50 - 12.05 A-Hallen   Älvsjö AIK 2 - Järla IF 2 4 - 0    
Match 24 D 11.50 - 12.05 B-Hallen   FC Djursholm 2 - Huddinge IF Svart 0 - 3    
Match 25 A 12.10 -12.25 A-Hallen   Nackdala AIS - Enskede IK Svart 0 - 2    
Match 26 A 12.10 -12.25 B-Hallen   Älta IF - Ingarö IF 8 - 0    
Match 27 B 12.30 - 12.45 A-Hallen   Älvsjö AIK 3 - Hammarby IF DFF F99U 0 - 2    
Match 28 B 12.30 - 12.45 B-Hallen   Vallentuna BK Dam 1 - Vasalunds IF 1 - 2    
Match 29 C 12.50 - 13.05 A-Hallen   FC Djursholm 1 - Enskede IK Vit 0 - 7    
Match 30 C 12.50 - 13.05 B-Hallen   Huddinge IF Gul - Älvsjö AIK 1 2 - 0    
Match 31 D 13.10 - 13.25 A-Hallen   FC Djursholm 2 - Vallentuna BK Dam 2 1 - 0    
Match 32 D 13.10 - 13.25 B-Hallen   Huddinge IF Svart - Älvsjö AIK 2 1 - 1    
Match 33 A 13.30 - 13.45 A-Hallen   Enskede IK Svart - Älta IF 1 - 3    
Match 34 A 13.30 - 13.45 B-Hallen   Sätra SK - Nackdala AIS 2 - 1    
Match 35 B 13.50 - 14.05 A-Hallen   Hammarby IF DFF F99U - Vallentuna BK Dam 1 1 - 0    
Match 36 B 13.50 - 14.05 B-Hallen   Boo FF - Älvsjö AIK 3 7 - 0    
Match 37 C 14.10 - 14.25 A-Hallen   Järla IF 1 - FC Djursholm 1 1 - 0    
Match 38 C 14.10 - 14.25 B-Hallen   Enskede IK Vit - Huddinge IF Gul 3 - 2    
Match 39 D 14.30 - 14.45 A-Hallen   Vallentuna BK Dam 2 - Huddinge IF Svart 1 - 0    
Match 40 D 14.30 - 14.45 B-Hallen   Järla IF 2 - FC Djursholm 2 4 - 0    
SLUTSPEL                        
Slutspel   Tid Plan                  
Kvart 1   15.00 - 15.15 A-Hallen   Älta IF - Vasalunds IF 4 - 0    
Kvart 2   15.20 - 15.35 A-Hallen   Enskede IK Svart - Boo FF 0 - 1    
Kvart 3   15.40 - 15.55 A-Hallen   Huddinge IF Gul - Järla IF 2 1 - 2    
Kvart 4   16.00 - 16.15 A-Hallen   Enskede IK Vit - Älvsjö AIK 2 2 - 4 str  
Semi 1   16.20 - 16.35 A-Hallen   Älta IF - Järla IF 2 0 - 3    
Semi 2   16.40 - 16.55 A-Hallen   Boo FF - Älvsjö AIK 2 4 - 0    
Final   17.25 - 17.40 A-Hallen   Järla IF 2 - Boo FF 0 - 1    

F00-01

F-00                      
                       
Grattis Djurgårdens DFF!                  
                       
Grupp A   Grupp B     Grupp C   Grupp D        
Vasalunds IF   Mälarhöjdens IK 1     IFK Aspudden-Tellus   Mälarhöjdens IK 2        
Saltsjöbadens IF Älvsjö AIK Vit     Älvsjö AIK Blå   Boo FF Röd        
Boo FF Blå   Sundbybergs IK     Segeltorps IF   Enskede IK        
Mälarhöjdens IK 3 IF Malmen     Rönninge Salem Fotboll   Djurgårdens DFF F01:1        
                       
  GRUPP. Speltid 15 min.                  
Match 1 B 08.30 - 08.45 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 1 - Sundbybergs IK 0 - 3  
Match 2 A 08.30 - 08.45 B-Hallen   Vasalunds IF - Boo FF Blå 0 - 3  
Match 3 B 08.50 - 09.05 A-Hallen   Älvsjö AIK Vit - IF Malmen 1 - 0  
Match 4 A 08.50 - 09.05 B-Hallen   Saltsjöbadens IF - Mälarhöjdens IK 3 0 - 1  
Match 5 D 09.10 - 09.25 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 2 - Enskede IK 2 - 1  
Match 6 C 09.10 - 09.25 B-Hallen   IFK Aspudden-Tellus - Segeltorps IF 1 - 1  
Match 7 D 09.30 - 09.45 A-Hallen   Boo FF Röd - Djurgårdens DFF F01:1 1 - 3  
Match 8 C 09.30 - 09.45 B-Hallen   Älvsjö AIK Blå - Rönninge Salem Fotboll 0 - 4  
Match 9 A 09.50 - 10.05 A-Hallen   Vasalunds IF - Saltsjöbadens IF 1 - 1  
Match 10 B 09.50 - 10.05 B-Hallen   Mälarhöjdens IK 1 - Älvsjö AIK Vit 1 - 2  
Match 11 A 10.10 - 10.25 A-Hallen   Boo FF Blå - Mälarhöjdens IK 3 2 - 0  
Match 12 B 10.10 - 10.25 B-Hallen   Sundbybergs IK - IF Malmen 0 - 3  
Match 13 C 10.30 - 10.45 A-Hallen   IFK Aspudden-Tellus - Älvsjö AIK Blå 1 - 1  
Match 14 D 10.30 - 10.45 B-Hallen   Mälarhöjdens IK 2 - Boo FF Röd 0 - 3  
Match 15 C 10.50 - 11.05 A-Hallen   Segeltorps IF - Rönninge Salem Fotboll 2 - 2  
Match 16 D 10.50 - 11.05 B-Hallen   Enskede IK - Djurgårdens DFF F01:1 1 - 1  
Match 17 B 11.10 - 11.25 A-Hallen   IF Malmen - Mälarhöjdens IK 1 4 - 0  
Match 18 A 11.10 11.25 B-Hallen   Mälarhöjdens IK 3 - Vasalunds IF 8 - 1  
Match 19 B 11.30 - 11.45 A-Hallen   Älvsjö AIK Vit - Sundbybergs IK 2 - 0  
Match 20 A 11.30 - 11.45 B-Hallen   Saltsjöbadens IF - Boo FF Blå 1 - 5  
Match 21 D 11.50 - 12.05 A-Hallen   Djurgårdens DFF F01:1 - Mälarhöjdens IK 2 3 - 0  
Match 22 C 11.50 - 12.05 B-Hallen   Rönninge Salem Fotboll - IFK Aspudden-Tellus 1 - 0  
Match 23 D 12.10 - 12.25 A-Hallen   Boo FF Röd - Enskede IK 4 - 0  
Match 24 C 12.10 - 12.25 B-Hallen   Älvsjö AIK Blå - Segeltorps IF 1 - 0  
                       
                       
SLUTSPEL                      
  Slutspel Tid Plan   Match            
KF 1   12.40 - 12.55 A-Hallen   Boo FF - IFK Malmen 3 - 2 str
KF 2   13.00 - 13.15 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 3 - Älvsjö AIK Vit 5 - 6 str
KF 3   13.20 - 13.35 A-Hallen   Rönninge Salem FF - Boo  FF Röd 3 - 4 str
KF 4   13.40 - 13.55 A-Hallen   Älvsjö AIK Blå - Djurgårdens DFF  0 - 2  
Semi 1   14.00 - 14.15 A-Hallen   Boo FF Blå - Boo FF Röd 2 - 1  
Semi 2   14.20 - 14.35 A-Hallen   Älvsjö AIK Vit - Djurgårdens DFF  1 - 2  
Final   15.00 - 15.15 A-Hallen   Boo FF Blå - Djurgårdens DFF  0 - 1  
   
F-01                    
                     
GRATTIS RÖNNINGE SALEM!                
                     
Grupp A   Grupp B     Grupp C   Grupp D      
Norsborgs FF   Älta IF Gul     Älta IF Svart   Viggbyholms IK FF      
IFK Aspudden Tellus Stuvsta IF Grön   Stuvsta IF Svart   Vasalunds IF      
Rönninge Salem Tyresö FF     Sätra SK   Djurgårdens DFF F01:1      
Enskede IK   IFK Lidingö 1     IFK Lidingö 2   Mälarhöjdens IK      
                     
  GRUPP. Speltid 15 min.                
Match 1 B 15.00 A-Hallen   Älta IF Gul - Tyresö FF 0 - 5
Match 2 A 15.00 B-Hallen   Norsborgs FF - Rönninge Salem 1 - 4
Match 3 B 15.20 A-Hallen   Stuvsta IF Grön - IFK Lidingö 1 1 - 0
Match 4 A 15.20 B-Hallen   IFK Aspudden Tellus - Enskede IK 0 - 1
Match 5 D 15.40 A-Hallen   Viggbyholms IK FF - Djurgårdens DFF F01:1 0 - 1
Match 6 C 15.40 B-Hallen   Älta IF Svart - Sätra SK 0 - 3
Match 7 D 16.00 A-Hallen   Vasalunds IF - Mälarhöjdens IK 2 - 1
Match 8 C 16.00 B-Hallen   Stuvsta IF Svart - IFK Lidingö 2 1 - 3
Match 9 A 16.20 A-Hallen   Norsborgs FF - IFK Aspudden Tellus 0 - 6
Match 10 B 16.20 B-Hallen   Älta IF Gul - Stuvsta IF Grön 1 - 2
Match 11 A 16.40 A-Hallen   Rönninge Salem - Enskede IK 1 - 1
Match 12 B 16.40 B-Hallen   Tyresö FF - IFK Lidingö 1 0 - 0
Match 13 C 17.00 A-Hallen   Älta IF Svart - Stuvsta IF Svart 0 - 0
Match 14 D 17.00 B-Hallen   Viggbyholms IK FF - Vasalunds IF 4 - 1
Match 15 C 17.20 A-Hallen   Sätra SK - IFK Lidingö 2 2 - 1
Match 16 D 17.20 B-Hallen   Djurgårdens DFF F01:1 - Mälarhöjdens IK 2 - 0
Match 17 B 17.40 A-Hallen   IFK Lidingö 1 - Älta IF Gul 0 - 1
Match 18 A 17.40 B-Hallen   Enskede IK - Norsborgs FF 1 - 0
Match 19 B 18.00 A-Hallen   Stuvsta IF Grön - Tyresö FF 0 - 5
Match 20 A 18.00 B-Hallen   IFK Aspudden Tellus - Rönninge Salem 1 - 2
Match 21 D 18.20 A-Hallen   Mälarhöjdens IK - Viggbyholms IK FF 1 - 2
Match 22 C 18.20 B-Hallen   IFK Lidingö 2 - Älta IF Svart 1 - 3
Match 23 D 18.40 A-Hallen   Vasalunds IF - Djurgårdens DFF F01:1 0 - 3
Match 24 C 18.40 B-Hallen   Stuvsta IF Svart - Sätra SK 1 - 0
                     
                     
SLUTSPEL                    
  Slutspel Tid Plan   Match          
kvartsfinal:01   19.00 A-Hallen   Rönninge Salem  - Stuvsta IF Grön 1 - 0
kvartsfinal:02   19.00 B-Hallen   Enskede IK - Tyresö FF 1 - 9
kvartsfinal:03   19.20 A-Hallen   Sätra SK - Viggbyholms IK FF 0 - 3
kvartsfinal:04   19.20 B-Hallen   Älta IF Svart - Djurgårdens DFF 0 - 7
semifinal:01   20.00 B-Hallen   Rönninge Salem  - Viggbyholms IK FF 1 - 0
semifinal:02   20.00 A-Hallen   Tyresö FF - Djurgårdens DFF 2 - 4
final   20.40 A-Hallen   Rönninge Salem  - Djurgårdens DFF 1 - 0

F02-03

F-02                    
                     
GRATTIS ENSKEDE IK SVART!                
                     
Grupp A   Grupp B     Grupp C   Grupp D      
Norsborgs FF 1 Aspuddens / Tellus 1   Norsborgs FF 2   Aspudden / Tellus 2      
Värmdö IF   IFK Lidingö     IFK Lidingö FK 1   Stuvsta IF      
Saltsjöbadens IF Älvsjö AIK Vit     Älvsjö AIK Blå   Boo FF      
Enskede IK Röd Rönninge Salem Fotboll   Enskede IK Svart   Sätra SK      
                     
  GRUPP. Speltid 15 min.              
Match 1 B 13.30 A-Hallen   Aspuddens / Tellus 1 - Älvsjö AIK Vit 0 - 1
Match 2 A 13.30 B-Hallen   Norsborgs FF 1 - Saltsjöbadens IF 0 - 1
Match 3 B 14.20 A-Hallen   IFK Lidingö - Rönninge Salem Fotboll 0 - 4
Match 4 A 14.20 B-Hallen   Värmdö IF - Enskede IK Röd 2 - 1
Match 5 D 15.20 A-Hallen   Aspudden / Tellus 2 - Boo FF 0 - 0
Match 6 C 15.20 B-Hallen   Norsborgs FF 2 - Älvsjö AIK Blå 1 - 5
Match 7 D 15.40 A-Hallen   Stuvsta IF - Sätra SK 1 - 0
Match 8 C 15.40 B-Hallen   IFK Lidingö FK 1 - Enskede IK Svart 1 - 1
Match 9 A 16.00 A-Hallen   Norsborgs FF 1 - Värmdö IF 0 - 5
Match 10 B 16.00 B-Hallen   Aspuddens / Tellus 1 - IFK Lidingö 4 - 0
Match 11 A 16.20 A-Hallen   Saltsjöbadens IF - Enskede IK Röd 0 - 2
Match 12 B 16.20 B-Hallen   Älvsjö AIK Vit - Rönninge Salem Fotboll 1 - 1
Match 13 C 16.40 A-Hallen   Norsborgs FF 2 - IFK Lidingö FK 1 0 - 3
Match 14 D 16.40 B-Hallen   Aspudden / Tellus 2 - Stuvsta IF 0 - 0
Match 15 C 17.00 A-Hallen   Älvsjö AIK Blå - Enskede IK Svart 1 - 1
Match 16 D 17.00 B-Hallen   Boo FF - Sätra SK 4 - 1
Match 17 B 17.20 A-Hallen   Rönninge Salem Fotboll - Aspuddens / Tellus 1 0 - 2
Match 18 A 17.20 B-Hallen   Enskede IK Röd - Norsborgs FF 1 3 - 0
Match 19 B 17.40 A-Hallen   IFK Lidingö - Älvsjö AIK Vit 0 - 1
Match 20 A 17.40 B-Hallen   Värmdö IF - Saltsjöbadens IF 3 - 3
Match 21 D 18.00 A-Hallen   Sätra SK - Aspudden / Tellus 2 2 - 2
Match 22 C 18.00 B-Hallen   Enskede IK Svart - Norsborgs FF 2 9 - 0
Match 23 D 18.20 A-Hallen   Stuvsta IF - Boo FF 1 - 0
Match 24 C 18.20 B-Hallen   IFK Lidingö FK 1 - Älvsjö AIK Blå 0 - 0
                     
                     
SLUTSPEL                    
  Slutspel Tid Plan   Match          
kvartsfinal:01   18.45 A-Hallen   Värmdö IF - Aspudden/Tellus 1 4 - 0
kvartsfinal:02   18.45 B-Hallen   Enskede IK Röd - Älvsjö AIK Vit 3 - 0
kvartsfinal:03   19.10 A-Hallen   Enskede IK Svart - Stuvsta IF 2 - 1
kvartsfinal:04   19.10 B-Hallen   Älvsjö AIK Blå - Boo FF 0 - 2
semifinal:01   19.55 B-Hallen   Värmdo IF - Enskede IK Svart 0 - 1
semifinal:02   19.55 A-Hallen   Enskede IK Röd - Boo  FF 2 - 1
final   20.40 A-Hallen   Enskede IK Svart - Enskede IK Röd 6 - 3str
                     
  
F-03                      
                       
GRATTIS SKOGÅS-TRÅNGSUNDS FF!                  
                       
Grupp A   Grupp B     Grupp C   Grupp D        
Enskede IK Röd Norsborgs FF     Enskede IK Svart   Pappas Pojkar        
Boo IS   Rönninge Salem Gul   Sätra SK   Rönninge Salem Svart        
Rönninge Salem Grön Mälarhöjdens IK   Hammarby DFF Grön   Brommapojkarna  F03:24        
Älvsjö AIK   Skogås-Trångsunds FF   AIK   Stuvsta IF        
                       
  GRUPP. Speltid 15 min.                
Match 1 B 08.30 A-Hallen   Norsborgs FF - Mälarhöjdens IK 0 - 1  
Match 2 A 08.30 B-Hallen   Enskede IK Röd - Rönninge Salem Grön 3 - 0  
Match 3 B 08.50 A-Hallen   Rönninge Salem Gul - Skogås-Trångsunds FF 1 - 2  
Match 4 A 08.50 B-Hallen   Boo IS - Älvsjö AIK 1 - 1  
Match 5 D 09.10 A-Hallen   Pappas Pojkar - Brommapojkarna  F03:24 1 - 0  
Match 6 C 09.10 B-Hallen   Enskede IK Svart - Hammarby DFF Grön 1 - 1  
Match 7 D 09.30 A-Hallen   Rönninge Salem Svart - Stuvsta IF 0 - 0  
Match 8 C 09.30 B-Hallen   Sätra SK - AIK 1 - 0  
Match 9 A 09.50 A-Hallen   Enskede IK Röd - Boo IS 1 - 0  
Match 10 B 09.50 B-Hallen   Norsborgs FF - Rönninge Salem Gul 2 - 2  
Match 11 A 10.10 A-Hallen   Rönninge Salem Grön - Älvsjö AIK 1 - 3  
Match 12 B 10.10 B-Hallen   Mälarhöjdens IK - Skogås-Trångsunds FF 1 - 2  
Match 13 C 10.30 A-Hallen   Enskede IK Svart - Sätra SK 0 - 0  
Match 14 D 10.30 B-Hallen   Pappas Pojkar - Rönninge Salem Svart 0 - 2  
Match 15 C 10.50 A-Hallen   Hammarby DFF Grön - AIK 2 - 0  
Match 16 D 10.50 B-Hallen   Brommapojkarna  F03:24 - Stuvsta IF 0 - 2  
Match 17 B 11.10 A-Hallen   Skogås-Trångsunds FF - Norsborgs FF 3 - 0  
Match 18 A 11.10 B-Hallen   Älvsjö AIK - Enskede IK Röd 0 - 0  
Match 19 B 11.30 A-Hallen   Rönninge Salem Gul - Mälarhöjdens IK 1 - 0  
Match 20 A 11.30 B-Hallen   Boo IS - Rönninge Salem Grön 2 - 2  
Match 21 D 11.50 A-Hallen   Stuvsta IF - Pappas Pojkar 3 - 0  
Match 22 C 11.50 B-Hallen   AIK - Enskede IK Svart 2 - 2  
Match 23 D 12.10 A-Hallen   Rönninge Salem Svart - Brommapojkarna  F03:24 0 - 0  
Match 24 C 12.10 B-Hallen   Sätra SK - Hammarby DFF Grön 0 - 3  
                       
                       
SLUTSPEL                      
  Slutspel Tid Plan   Match            
kvartsfinal:01   12.40 A-Hallen   Enskede IK Röd - Rönninge Salem Gul 2 - 0  
kvartsfinal:02   13.05 A-Hallen   Älvsjö AIK - Skogås-Trångsunds FF 0 - 2  
kvartsfinal:03   13.30 A-Hallen   Hammarby DFF  Grön - Rönninge Salem Svart 6 - 0  
kvartsfinal:04   13.55 A-Hallen   Sätra SK - Stuvsta IF 0 - 3 str
semifinal:01   14.20 A-Hallen   Enskede IK Röd - Skogås-Trångsunds FF 2 - 3 str
semifinal:02   14.45 A-Hallen   Hammarby DFF Grön - Stuvsta IF 4 - 3 str
final   15.25 A-Hallen   Skogås-Trångsunds FF - Hammarby DFF Grön 3 - 0  

F04-05

F-04                    
                     
GRATTIS AIK!                    
                     
Grupp A   Grupp B     Grupp C   Grupp D      
Norsborgs FF   Boo IS     Värmdö IF 2   Rönninge Salem      
Värmdö IF 1   Mälarhöjdens IK 1   Mälarhöjdens IK 2   AIK      
Bele Barkarby   Sätra SK     Älvsjö AIK Blå   Saltsjö-Boo IF Orange      
Älvsjö AIK Vit   Saltsjö-Boo IF Svart   Ingarö IF   Pappas Pojkar      
                     
  GRUPP. Speltid 15 min.              
Match 1 B 08.30 A-Hallen   Boo IS - Sätra SK 2 - 0
Match 2 A 08.30 B-Hallen   Norsborgs FF - Bele Barkarby 0 - 3
Match 3 B 08.50 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 1 - Saltsjö-Boo IF Svart 0 - 4
Match 4 A 08.50 B-Hallen   Värmdö IF 1 - Älvsjö AIK Vit 0 - 6
Match 5 D 09.10 A-Hallen   Rönninge Salem - Saltsjö-Boo IF Orange 0 - 1
Match 6 C 09.10 B-Hallen   Värmdö IF 2 - Älvsjö AIK Blå 0 - 5
Match 7 D 09.30 A-Hallen   AIK - Pappas Pojkar 1 - 0
Match 8 C 09.30 B-Hallen   Mälarhöjdens IK 2 - Ingarö IF 1 - 4
Match 9 A 09.50 A-Hallen   Norsborgs FF - Värmdö IF 1 0 - 2
Match 10 B 09.50 B-Hallen   Boo IS - Mälarhöjdens IK 1 4 - 0
Match 11 A 10.10 A-Hallen   Bele Barkarby - Älvsjö AIK Vit 0 - 3
Match 12 B 10.10 B-Hallen   Sätra SK - Saltsjö-Boo IF Svart 0 - 1
Match 13 C 10.30 A-Hallen   Värmdö IF 2 - Mälarhöjdens IK 2 1 - 0
Match 14 D 10.30 B-Hallen   Rönninge Salem - AIK 0 - 6
Match 15 C 10.50 A-Hallen   Älvsjö AIK Blå - Ingarö IF 1 - 1
Match 16 D 10.50 B-Hallen   Saltsjö-Boo IF Orange - Pappas Pojkar 0 - 1
Match 17 B 11.10 A-Hallen   Saltsjö-Boo IF Svart - Boo IS 0 - 2
Match 18 A 11.10 B-Hallen   Älvsjö AIK Vit - Norsborgs FF 3 - 0
Match 19 B 11.30 A-Hallen   Mälarhöjdens IK 1 - Sätra SK 1 - 0
Match 20 A 11.30 B-Hallen   Värmdö IF 1 - Bele Barkarby 0 - 1
Match 21 D 11.50 A-Hallen   Pappas Pojkar - Rönninge Salem 0 - 1
Match 22 C 11.50 B-Hallen   Ingarö IF - Värmdö IF 2 2 - 0
Match 23 D 12.10 A-Hallen   AIK - Saltsjö-Boo IF Orange 3 - 1
Match 24 C 12.10 B-Hallen   Mälarhöjdens IK 2 - Älvsjö AIK Blå 0 - 8
                     
                     
SLUTSPEL                    
  Slutspel Tid Plan   Match          
kvartsfinal:01   12.35 A-Hallen   Älvsjö AIK vit - Saltsjö-Boo IF Svart 2 - 0
kvartsfinal:02   12.35 B-Hallen   Bele Barkarby - Boo IS 0 - 5
kvartsfinal:03   13.00 A-Hallen   Älvsjö AIK Blå - Pappas Pojkar 0 - 1
kvartsfinal:04   13.00 B-Hallen   Ingarö IF - AIK 0   5
semifinal:01   13.50 B-Hallen   Älvsjö AIK Vit - Pappas Pojkar 1 - 0
semifinal:02   13.50 A-Hallen   Boo IS - AIK 0 - 1
final   14.40 A-Hallen   Älvsjö AIK Vit - AIK 1 - 2
  
F-05                    
                     
GRATTIS SÄTRA SK!                  
                     
Grupp A   Grupp B     Grupp C   Grupp D      
Norsborgs FF Huddinge IF 1   Huddinge IF 2   Ängby IF      
Reymersholms IK Älvsjö AIK Vit 1   Älvsjö AIK Vit 2   Tyresö FF      
Älta IF   IFK Österåker 1   IFK Österåker 2   Sätra SK      
Saltsjöbadens IF Vit Ingarö IF Gul   Ingarö IF Svart   Saltsjöbadens IF Blå      
                     
                     
Match 1 B 08.30 - 08.45 A-Hallen   Huddinge IF 1 - IFK Österåker 1 0 - 4
Match 2 A 08.30 - 08.45 B-Hallen   Norsborgs FF - Älta IF 2 - 1
Match 3 B 08.50 - 09.05 A-Hallen   Älvsjö AIK Vit 1 - Ingarö IF Gul 0 - 1
Match 4 A 08.50 - 09.05 B-Hallen   Reymersholms IK - Saltsjöbadens IF Vit 0 - 5
Match 5 D 09.10 - 09.25 A-Hallen   Ängby IF - Sätra SK 0 - 1
Match 6 C 09.10 - 09.25 B-Hallen   Huddinge IF 2 - IFK Österåker 2 0 - 1
Match 7 D 09.30 - 09.45 A-Hallen   Tyresö FF - Saltsjöbadens IF Blå 5 - 1
Match 8 C 09.30 - 09.45 B-Hallen   Älvsjö AIK Vit 2 - Ingarö IF Svart 0 - 6
Match 9 A 09.50 - 10.05 A-Hallen   Norsborgs FF - Reymersholms IK 1 - 0
Match 10 B 09.50 - 10.05 B-Hallen   Huddinge IF 1 - Älvsjö AIK Vit 1 0 - 0
Match 11 A 10.10 - 10.25 A-Hallen   Älta IF - Saltsjöbadens IF Vit 0 - 1
Match 12 B 10.10 - 10.25 B-Hallen   IFK Österåker 1 - Ingarö IF Gul 2 - 0
Match 13 C 10.30 - 10.45 A-Hallen   Huddinge IF 2 - Älvsjö AIK Vit 2 1 - 2
Match 14 D 10.30 - 10.45 B-Hallen   Ängby IF - Tyresö FF 1 - 2
Match 15 C 10.50 - 11.05  A-Hallen   IFK Österåker 2 - Ingarö IF Svart 1 - 0
Match 16 D 10.50 - 11.05 B-Hallen   Sätra SK - Saltsjöbadens IF Blå 4 - 1
Match 17 B 11.10 - 11.25 A-Hallen   Ingarö IF Gul - Huddinge IF 1 1 - 0
Match 18 A 11.10 - 11.25 B-Hallen   Saltsjöbadens IF Vit - Norsborgs FF 1 - 0
Match 19 B 11.30 - 11.45 A-Hallen   Älvsjö AIK Vit 1 - IFK Österåker 1 0 - 1
Match 20 A 11.30 - 11.45 B-Hallen   Reymersholms IK - Älta IF 0 - 1
Match 21 D 11.50 - 12.05 A-Hallen   Saltsjöbadens IF Blå - Ängby IF 1 - 3
Match 22 C 11.50 - 12.05 B-Hallen   Ingarö IF Svart - Huddinge IF 2 3 - 0
Match 23 D 12.10 - 12.25 A-Hallen   Tyresö FF - Sätra SK 0 - 0
Match 24 C 12.10 - 12.25 B-Hallen   Älvsjö AIK Vit 2 - IFK Österåker 2 0 - 9
                     
                     
SLUTSPEL                    
  Slutspel Tid Plan   Match          
KF 1   12.40 - 12.55 A-Hallen   Saltsjöbadens IF Vit - Ingarö IF Gul 1 - 0
KF 2   12.40 - 12.55 B-Hallen   Norsborgs FF - IFK Österåker 1 2 - 1
KF 3   13.00 - 13.15 A-Hallen   IFK Österåker 2 - Sätra SK 3 - 4
KF 4   13.00 - 13.15 B-Hallen   Ingarö IF Svart - Tyresö FF 0 - 3
Semi 1   13.20 - 13.35 A-Hallen   Saltsjöbadens IF Vit - Sätra SK 0 - 1
Semi 2   13.40 - 13.55 B-Hallen   Norsborgs FF - Tyresö FF 0 - 3
Final   14.20 - 14.35 A-Hallen   Sätra SK - Tyresö FF 1 - 0
                     

F06-07

F-06              
               
Grupp A   Grupp B     INGA RESULTAT REDOVISAS!    
Sätra SK   IFK Viksjö 2          
Enskede IK 2   IFK Lidingö 3          
IFK Viksjö 1   Enskede IK          
Älta IF Gul   Älta IF Svart          
               
  GRUPP. Speltid 15 min. Plan   Match    
Match 1 B 12.40 B-Hallen   IFK Viksjö 2 - Enskede IK
Match 2 A 13.00 B-Hallen   Sätra SK - IFK Viksjö 1
Match 3 B 13.20 B-Hallen   IFK Lidingö 3 - Älta IF Svart
Match 4 A 13.40 B-Hallen   Enskede IK 2 - Älta IF Gul
Match 5 B 14.00 B-Hallen   IFK Viksjö 2 - IFK Lidingö 3
Match 6 A 14.20 B-Hallen   Sätra SK - Enskede IK 2
Match 7 B 14.40 B-Hallen   Enskede IK - Älta IF Svart
Match 8 A 15.00 B-Hallen   IFK Viksjö 1 - Älta IF Gul
Match 9 B 15.30 B-Hallen   IFK Viksjö 2 - Älta IF Svart
Match 10 A 15.50 B-Hallen   Sätra SK - Älta IF Gul
Match 11 B 16.10 B-Hallen   IFK Lidingö 3 - Enskede IK
Match 12 A 16.30 B-Hallen   Enskede IK 2 - IFK Viksjö 1
Match 13 A/B 16.30 A-hallen   Sätra SK - Älta IF Svart
Match 14 A/B 16.50 A-hallen   IFK Viksjö 2 - Älta IF Gul
Match 15 A/B 17.10 A-hallen   Enskede IK 2 - IFK Viksjö 1
Match  16 A/B 17.30 A-hallen   IFK Lidingö 3 - Enskede IK

  

 

 

F 07

 

 

             
Grupp A Grupp B
Sätra SK Svart Bollstanäs SK 2    Inga resultat redovisas!    
Huddinge IF 1   Ingarö IF          
Bollstanäs SK 1 Sätra SK Orange        
Bollstanäs SK 3 Huddinge IF 2          
               
  GRUPP. Speltid 15 min.        
Match 1 B 12.40 B-Hallen   Bollstanäs SK 2 - Sätra SK Orange
Match 2 A 13.05 B-Hallen   Sätra SK Svart - Bollstanäs SK 1
Match 3 B 13.30 B-Hallen   Huddinge IF 1 - Bollstanäs SK 3
Match 4 A 13.55 B-Hallen   Ingarö IF - Huddinge IF 2
               
Match 5 B 14.20 B-Hallen   Sätra SK Svart - Huddinge IF 1
Match 6 A 14.45 B-Hallen   Bollstanäs SK 2 - Ingarö IF
Match 7 B 15.05 B-Hallen   Bollstanäs SK 1 - Bollstanäs SK 3
Match 8 A 15.25 B-Hallen   Sätra SK Orange - Huddinge IF 2
               
Match 9 B 15.45 B-Hallen   Ingarö IF - Sätra SK Orange
Match 10 A 16.05 B-Hallen   Bollstanäs SK 3 - Sätra SK Svart
Match 11 B 16.25 B-Hallen   Huddinge IF 2 - Bollstanäs SK 2
Match 12 A 16.45 B-Hallen   Bollstanäs SK 1 - Huddinge IF 1
               
Match 13   16.45 A-Hallen   Sätra SK Orange   Bollstanäs SK 3
Match 14   17.05 A-Hallen   SätraSK Svart   Ingarö IF
Match 15   17.25 A-Hallen   Huddinge IF 1   Bollstanäs SK 2
Match 16   17.45 A-Hallen   Huddinge IF 2   Bollstanäs SK 3

kontakt

Kansli: 08-531 917 75

Postadress: Norsborgs FF Box 99 145 01 Norsborg

Besöksadress: Kärsby BP, Kärsbyvägen 1

Email: norsborgsff@telia.com

Postgiro: 97 34 21-1